محصولات کنجد زرین
خانه / روغن کنجد / سفارش عمده روغن کنجد مرغوب ۱۰ لیتری

سفارش عمده روغن کنجد مرغوب ۱۰ لیتری

روغن کنجد از فشرده شدن دانه گیاهی کنجد تهیه می شود. روغن کنجد مرغوب و اصل دارای رنگی زرد مایل به طلایی، شفاف، مزه و بویی طبیعی دارد. روغن کنجد یکی از پر خاصیت ترین روغن ها محسوب می شود که برای بسیاری از افراد که دچار بیماری می باشند توصیه می شود و یک راه درمان خانگی و طبیعی می باشد. روغن کنجد به دلیل داشتن آنتی اکسیدان قوی برای درمان و جلوگیری از بسیاری بیماری ها مفید نیز باشد.

سفارش عمده روغن کنجد مرغوب 10 لیتری

فواید روغن کنجد برای درمان زخم های پوستی

فواید روغن کنجد برای درمان زخم های پوستی روغن کنجد برای درمان زخم های پوستی از قبیل اگزما و سوختگی بسیار مفید واقع می گردد که باید روزانه مقداری روغن کنجد در محل زخم ریخت و آن را به مدت چند دقیقه ماساژ داد و این کار را تا زمانی که جای زخم باقی مانده ادامه دهید تا جای زخم از بین برود و همین طور از روغن کنجد برای درمان آفتاب خوردگی و سوختگی استفاده می شود و مثل روش بالا روزی چند بار این عمل را تکرار کنید.

روغن کنجد برای بر طرف کردن خشکی پوست بسیار توصیه می شود و همین طور به دلیل این که پوست صورت بیرونی می باشد در معرض سم های فراوانی قرار می گیرد که برای از بین بردن این سم ها و خشکی پوست می توانید بعد از هر حمام صورت خود را با لایه نازکی روغن کنجد به مدت چند دقیقه ماساژ دهید تا پوستی نرم، سفید، دور از چین و چروک و درخشان داشته باشید. دقت کنید که اگر روغن کنجد بیش از حد روی پوست ریخته شود سبب می شود که منافذ پوست بسته شود و دچار کم آبی و خشکی می شود که به راحتی قابل درمان نیست. 

روغن کنجد سرشار از اسید های چرب غیر اشباع یا امگا دارد که این اسید های چرب به تنظیم و کنترل کلسترول کمک می کند و در نهایت سبب سلامت قلب می شود یعنی با مصرف روغن کنجد در غذا باعث می شود کلسترول های اضافی را از بدن دفع کند و کلسترول های ضروری بدن را افزایش دهد که با این کار سلامتی قلب تضمین می شود و همین طور قلب از بسیاری بیماری ها و خطرات دور می باشد.

ارائه دهندگان روغن کنجد مرغوب ارزان

ارائه دهندگان روغن کنجد مرغوب ارزان ارائه دهنده روغن کنجد ممتاز کافی است برای ارائه روغن کنجد به بازار برای فروش بیش تر و جذب مشتری بیشتر روی بسته های روغن کنجد خواص و فواید شگفت انگیز آن را درج نمایند و هم چنین اطلاعات ضروری دیگر از قبیل تاریخ تولید و انقضا، قیمت، مواد تشکیل دهند و غیره اضافه کرد تا مشتری بعد از مطالعه اطلاعات با خیالی آسوده روغن کنجد خود را خریداری نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نام و نام خانوادگی شما
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127794871
آدرس کانال: roghankonjed123@
پست الکترونیکی: roqhankonjed123@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کنندگان روغن کنجد سنتی ارگانیک

تولید کنندگان روغن کنجد سنتی ارگانیک با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه، فرآیند تولید را به انجام می رساند و همواره روغن کنجد اعلا را به بازار های خرید و فرو

پاسخی بگذارید