محصولات کنجد زرین
خانه / روغن کنجد / روغن کنجد خام با بالاترین کیفیت

روغن کنجد خام با بالاترین کیفیت

روغن کنجد خام می تواند از طریق مراکز معتبر قابل تهیه باشد چرا که افراد می توانند این فرآورده را با بالاترین کیفیت از این طریق تهیه نمایند.

کیفیت روغن کنجد خام

روغن کنجد خام

روغن های کنجد خام موجود در بازار می تواند از کیفیت های مختلفی برخوردار باشد چرا که این فرآورده را می توان با انواع کنجد تهیه نمود.

برخی از تولیدکنندگان روغن های تولیدی خود را با کنجدهای با کیفیت و درجه یک تهیه می نمایند و برخی دیگر کنجدهای نامرغوب را جهت تولید انتخاب می کنند.

آنچه توانسته تنوع کیفیتی را در روغن های کنجد بوجود آورد تنوع بالا در انواع کنجدهای موجود در بازار می باشد.

قطعا فرآورده های حاصل از کنجدهای باکیفیت از قیمت بیشتری به نسبت انواع دیگر برخوردار می باشد و تولیدکنندگان متناسب با قیمت مواد اولیه به قیمت گذاری های نهایی می پردازند.

بدیهی است بسیاری از افراد که به دنبال انواع با کیفیت روغن های کنجد می باشند باید بهای بیشتری جهت تهیه پرداخت کنند.

معمولا پزشکان روغن های کنجدی را که در کارخانه ها تولید می شوند بیشتر توصیه می کنند چرا که روغن های حاصل از مراکز روغن گیری دارای ناخالصی هایی می باشند که گاها می توانند خطراتی را برای سلامتی افراد به همراه داشته باشند.

فروش روغن های کنجد خام

روغن های کنجد خام می توانند به عنوان مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید انواع غذاها مورد استفاده قرار گیرند چرا که بسیاری از افراد این روغن گیاهی را به انواع دیگر روغن ها ترجیح می دهند.

فروش این روغن می تواند در بسته بندی ها و حجم های متنوع صورت گیرد و افراد می توانند متناسب با نیاز به انتخاب این محصول بپردازند.

بسیاری از مراکز فروش با ایجاد تنوع در محصولات خود توانسته اند گزینه های بیشتری را در اختیار مشتریان قرار دهند تا از این رو بتوانند جذب بیشتر مشتریان را باعث شوند.

فروش روغن های کنجد خام می تواند به دو صورت خرده و عمده در مراکز متعدد انجام شود و افراد متناسب با نیاز خود به خریداری آنها بپردازند.

قیمت روغن کنجد خام متناسب با حجم خریداری شده تعیین می شود و می توان گفت هر چه حجم خرید بیشتر باشد قیمت های مناسب تری از جانب فروشندگان ارائه می شود.

ترکیبات شیمیایی موجود در روغن های کنجد خام

روغن کنجد خام

روغن های کنجد خام علاوه بر ترکیبات معدنی و مغذی دارای ترکیبات شیمیایی دیگری نیز می باشد که هر کدام نقش متفاوتی را در خواص این دانه ی مغذی ایفا می کنند و در واقع اکثر این ترکیبات اسیدهای چرب موجود در این دانه می باشد.

از جمله ترکیبات شیمیایی موجود در این دانه ی مغذی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اسید لینولئیک
اسید اولئیک
پالمیتیک اسید
اسید استئاریک

و مقدار کمی از اسیدهای چرب دیگر

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نام و نام خانوادگی شما
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127794871
آدرس کانال: roghankonjed123@
پست الکترونیکی: roqhankonjed123@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کنندگان روغن کنجد سنتی ارگانیک

تولید کنندگان روغن کنجد سنتی ارگانیک با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه، فرآیند تولید را به انجام می رساند و همواره روغن کنجد اعلا را به بازار های خرید و فرو